23.03.2022

Mobilná aplikácia MAIS študent - prémium verzia

V najnovšej verzii mobilnej aplikácie MAIS študent bude sprístupnená možnosť nákupu prémium verzie s platnosťou na 1 rok (365 dní).

Prémium verzia obsahuje nasledovné rozšírenia:
1. Správy a ľudia -
funkcionalita umožňuje elektronickú komunikáciu buď medzi študentmi (spolužiakmi) navzájom, alebo medzi študentami a konkrétnym pedagógom (aj v opačnom smere), prípadne aj medzi pedagógmi a študijnými referentmi navzájom
2. Financovanie - komplexné zobrazenie informácií týkajúcich sa rozhodnutí o poplatkoch a platbách v MAIS týkajúcich sa všetkých štúdií danej osoby používateľa MAIS aplikácie (školné, zápisné, ubytovanie, rezervačné poplatky, kaucie a ostatné platby)
3. Notifikácie - zasielanie notifikácií pri konkrétnych aktivitách v MAIS do mobilnej aplikácie, viď. zoznam aktivít nižšie:
    A. zaevidovanie hodnotenia na predmete štúdia
    B. splatnenie termínu hodnotenia k predmetu štúdia v študijnom pláne študenta
    C. uvoľnenie miesta na termíne hodnotenia k predmetu štúdia v študijnom pláne študenta *** rieši funkcionalita strážny pes (stráženie termínov)
    D. prihlásenie/odhlásenie na termín hodnotenia /z termínu hodnotenia (prihlásenie pedagógom/študentom)
    E. prihlásenie/odhlásenie na štátnicový termín /zo štátnicového termínu
    F.  zaevidovanie rozhodnutia o poplatku
    G. otvorenie kola predzápisu a zápisu s prihliadnutím na obmedzenia kola voči študentovi (sprístupnenie kola študentom)
    H. sprístupnenie študentskej ankety
    I.   pridelenie zadania záverečnej práce
    J.  Správy a ľudia – nová správa vo vlákne, kde je osoba prihláseného používateľa členom tohto vlákna
4. Strážny pes (stráženie termínov obsadených termínov hodnotenia) - v závislosti od základnej konfigurácie tejto súčasti v aplikácii MAIS študent je študent po uvoľnení miesta na stráženom termíne hodnotenia buď iba notifikovaný o tom, že sa uvoľnilo         miesto na danom termíne, alebo je rovno prihlásený na daný termín hodnotenia.
5. 2x použiteľný zľavový kód pre nezáväznú kontrolu originality záverečnej práce na portáli Plagoff.sk
6. vypnutie reklamného bannera (v aplikácii je ponechaná aj možnosť, kedy používateľ osobitným nákupom odstráni len reklamný banner bez sprístupnenia prémiových funkcií)

Nižšie uvedený postup sa týka aplikácie pre zariadenia Android. Verzia pre IOS zatiaľ nie je vydaná.
Prémium verziu aplikácie MAIS študent si aktivujete nasledovným spôsobom.
1. stiahnite si z Google Play aktuálnu verziu aplikácie
2. následne je nutné byť cez aplikáciu MAIS študent  prihlásený na konkrétnu univerzitu / vysokú školu
3. Akí sa zobrazí výzva na výber google účtu, pod ktorým, plánujete v budúcnosti realizovať v tejto aplikácii nákupy, tak je nutné zvoliť účet (google konto) a potvrdiť jeho výber
4. prvou možnosťou je klepnutie na položku "Upgrade na prémium" v hlavnom menu aplikácie MAIS študent (viď. obr)

upgrade_na_premium_1

5. druhou možnosťou je cez menu položku Plagoff (
viď. obr)

upgrade_na_premium_2

V oboch prípadoch (bod 4 a 5) sa vám zobrazí štandardný nákupný sprievodca. Pokiaľ prebehne platba  a zároveň všetky potrebné procesy na pozadí v poriadku, tak Vám bude aktivovaná prémiová aplikácia s platnosťou 365 dní.

Ak by sa Vám aj po úspešnom nákupe nezobrazili prémiové funkcionality, tak skúste reštartovať aplikáciu MAIS študent, prípadne nás môžete kontaktovať na podpora@mais.sk